SIMZDARMA.CZ
zlatá edice dobíjecí karty

Podmínky zlaté edice předplacené karty

Výhody uvedené v těchto podmínkách jsou určeny pro účastníky, kteří si objednají předplacenou SIM kartu s nulovým kreditem a s tarifem NA!VÝBĚR prostřednictvím www.simzdarma.cz

Každý účastník má nárok na 1 ks SIM karty. Při objednávce je povinen uvést své jméno, korespondenční adresu, telefon a e-mailovou adresu. Všechny další duplikované objednávky nebudou zařazeny do distribuce. Účastník je oprávněn objednat si další kus této SIM karty až po uplynutí 6 měsíců od první objednávky SIM karty na www.simzdarma.cz nebo prostřednictvím facebookové stránky simzdarma.cz.

O2 si vyhrazuje právo omezit nebo přerušit poskytování všech služeb poskytovaných prostřednictvím předplacené O2 karty nebo odebrat výhodu v případě zneužití nebo podezření na zneužití služeb dle článku 7.1. odst. d) nebo čl. 7.2. odst. b) Všeobecných podmínek pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací vydaných O2.

1. Výhoda Bonus až 10x100 Kč kreditu navíc

A. Výhoda je určena pro účastníky, kteří si objednají předplacenou SIM kartu s nulovým kreditem a s tarifem NA!VÝBĚR prostřednictvím www.simzdarma.cz v období od 1.2. do 31.12.2019 a nejpozději do 14 dnů od objednání SIM karty poprvé dobije částku minimálně 300 Kč, obdrží v SMS s kódem, který může v době jeho platnosti vložit na www.odmenazadobiti.cz a vyzvednout si bonusový kredit ve výši 100 Kč (dále jen „bonusový kredit“) navíc, který mu bude do 48 hodin připsán. Platnost kódu je 10 dní od obdržení SMS s kódem.

B. Bonusový kredit 100 Kč lze dále získat opakovaně při následujících dobití nejméně za 300 Kč, a to celkem maximálně 10x (včetně prvního dobití).

C. Poslední dobití, za které je možné získat bonusový kredit musí proběhnout nejpozději do 31.12.2019.

D. Bonusový kredit lze použít pouze k úhradě ceny za volání, SMS, MMS nebo za datové připojení. V případě poskytnutí dalšího bonusového kreditu při dalším dobití nejméně za 300 Kč se neprodlužuje doba platnosti běžného kreditu ani předchozího bonusového kreditu, ani se neobnovuje bonusový kredit, jehož platnost již vypršela.

E. Platnost bonusového kreditu je 6 měsíců.

F. Bonusový kredit nesmí být zneužit. O2 si vyhrazuje právo učinit kroky informující o zneužití bonusového kreditu.

2. Výhoda volání 0 Kč/min do O2 a na pevné linky

A. Každý účastník, který si od 1.2.2019 objedná O2 předplacenou SIM kartu s tarifem NA!VÝBĚR prostřednictvím www.simzdarma.cz, získává po dobití kreditu ve výši nejméně 300 Kč automaticky na 30 dní výhodu Volání do O2 a na pevné linky ZDARMA a výhodu Balíček 100 MB dat.

B. Účastník je o aktivaci výhod informován vždy SMS zprávou. Pro obnovení obou výhod je nutné dobít kredit ve výši minimálně 300 Kč, výhody se obnoví ihned po dobití a jsou vždy platné 30 dnů od posledního dobití kreditu.

C. Výhoda Volání do O2 zdarma se vztahuje pouze na volání na koncová telefonní čísla se standardní tarifikací. Výhoda se nevztahuje na čísla se zvláštní tarifikací.

D. V případě, že má účastník dostatečný kredit, aktivní výhodu Balíček 100 MB dat a aktivní automatickou obnovu dat, se tento balíček po vyčerpání datového limitu automaticky obnoví, a to za cenu 49 Kč s DPH. Takto obnovený objem dat má platnost do konce 30ti denního období platnosti výhody Balíček 100 MB. Automatické obnovení neproběhne, pokud na SIM kartě není dostatečný kredit k úhradě ceny dokoupených dat.

E. Balíček 100 MB lze využívat v zóně EU.

F. Výhody jsou kompatibilní s tarify NA!VÝBĚR, NA!HLAS a NA!PIŠTE. V případě změny na jiný než kompatibilní tarif se výhoda ukončuje.

Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů. Provozovatelem stránek je O2 Czech Republic a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl B, vložka 2322. Podmínky cookies