SIMZDARMA.CZ

Časté dotazy

-Kolik karet si můžu na sebe objednat?

-Na tvé jméno a adresu ti pošleme maximálně jednu SIMzdarma s nulovým kreditem. Placená SIM s 200 Kč kreditem je bez omezení.

-Bude mě SIMzdarma něco stát?

-U karty s nulovým kreditem můžeš nechat šrajtofli v teple. Nebude tě stát ani korunu. Pokud si vybereš kartu s kreditem, platíš pouze za kredit, tedy 200 Kč, které zaplatíš dobírkou. Doprava je vždy zdarma.

-Je na SIM nějaký závazek?

-Ne. Jedná se o dobíjecí kartu, takže používání je čistě na tobě. Žádné faktury a podobné věci tě nečekají.

-Za jak dlouho můžu očekávat doručení?

-Než se prokoušeme předchozími objednávkami, může nám to trvat 2 pracovní dny. Hned potom předáme tvou SIM poštovnímu oficírovi a ten ti ji doručí přímo do schránky.

-Jaký bonus při objednání SIM získám?

-Nejsme žádní lakomci.
Pokud si vybereš kartu s nulovým kreditem, získáš:

  • Bonus 25 % z prvního dobití kreditu. Tzn., že čím víc dobiješ, tím větší získáš bonus (maximální výše bonusu je 1000 Kč). Částku připíšeme po prvním dobití. Nezapomeň, že dobití musí proběhnout do 30 dní od objednání SIM.
  • Volání za 0 Kč / min. do O2 sítě a pevných linek po dobu 30 dní. Stačí dobít nejméně za 300 Kč.
  • Jednu ze tří odměn za dobití. Záleží na tobě, jakou odměnu si vylovíš.

Při objednávce karty s 200 Kč kreditem dostaneš:

  • Volání za 0 Kč / min. do sítě O2 a pevných linek na 30 dní.

-Jak si dobíjecí kartu aktivuji?

-Stačí SIM kartu vložit do telefonu. Abys mohl volat nebo se připojit k internetu je zapotřebí u karty s nulovým kredit dobít kredit. Ideálně za 300 Kč, abys získal všechny bonusy výše. Dobití provedeš on-line v internetovém bankovnictví anebo v trafikách a čerpacích stanicích.

-Kde mohu spravovat služby?

-Nejpohodlnějším způsobem je internetová samoobsluha Moje O2, kde si můžeš zaregistrovat i SIMzdarma. Zkontroluješ si tam kredit a pozapínáš různé balíčky.