SIMZDARMA.CZ

Časté dotazy

-Kolik karet si můžu na sebe objednat?

-Na tvé jméno a adresu ti pošleme maximálně jednu SIMzdarma s nulovým kreditem. Placená SIM s 200 Kč kreditem je bez omezení.

-Bude mě SIMzdarma něco stát?

-U karty s nulovým kreditem můžeš nechat šrajtofli v teple. Nebude tě stát ani korunu. Pokud si vybereš kartu s kreditem, platíš pouze 150 Kč, které zaplatíš dobírkou. Doprava je vždy zdarma.

-Je na SIM nějaký závazek?

-Ne. Jedná se o dobíjecí kartu, takže používání je čistě na tobě. Žádné faktury a podobné věci tě nečekají.

-Za jak dlouho můžu očekávat doručení?

-Než se prokoušeme předchozími objednávkami, může nám to trvat 2 pracovní dny. Hned potom předáme tvou SIM poštovnímu oficírovi a ten ti ji doručí přímo do schránky.

-Jaký bonus při objednání SIM získám?

-Nejsme žádní lakomci.
Pokud si vybereš kartu s nulovým kreditem, získáš:

  • Bonus 25 % z prvního dobití kreditu. Tzn., že čím víc dobiješ, tím větší získáš bonus (maximální výše bonusu je 1000 Kč). Částku připíšeme po prvním dobití. Nezapomeň, že dobití musí proběhnout do 30 dní od objednání SIM.
  • Volání za 0 Kč / min. do O2 sítě a pevných linek a NOVĚ i 100 MB dat na 30 dní. Stačí dobít nejméně za 300 Kč.
  • Jednu ze tří odměn za dobití. Záleží na tobě, jakou odměnu si vylovíš.

Při objednávce karty s 200 Kč kreditem dostaneš:

  • Volání za 0 Kč / min. do sítě O2 a pevných linek + 100 MB dat na 30 dní. Kartu nemusíš dobíjet, výhoda se ti aktivuje automaticky při vložení SIM do telefonu.

-Jak si dobíjecí kartu aktivuji?

-Stačí SIM vložit do telefonu a vyčkat na doručení uvítací SMS. Aktivací se automaticky spustí i výhoda volání za 0 Kč / min do sítě O2 a pevných linek + 100 MB dat na 30 dní.

-Kde mohu spravovat služby?

-Nejpohodlnějším způsobem je internetová samoobsluha Moje O2, kde si můžeš zaregistrovat i SIMzdarma. Zkontroluješ si tam kredit a pozapínáš různé balíčky.

Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů. Provozovatelem stránek je O2 Czech Republic a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl B, vložka 2322. Podmínky cookies