SIMZDARMA.CZ

Limitovaná edice

#DATAGRATIS

Jediná dobíjecí karta,
se kterou můžeš
denně volat do aleluja

A jen za dvacku

Naposledy objednáno
před 11 minutami

Nabídka skončí
za 6 dnů

 • Bez závazku Dobíjecí kartu využíváš
  dle svých potřeb
 • Doprava
  a karta zdarma
  SIM kartu pošleme zdarma
  až k tobě do schránky
 • Nejvýhodnější
  datový balíček
  Můžeš si dokoupit další
  balíček 500 MB za 150 Kč
 • Odměna
  za dobití
  Za každé dobití
  získáváš odměnu

Objednat si můžeš maximálně 1 SIM

Chci SIM s 500 MB zdarma


Doprava je také zdarma.

Ceník

Zrušili jsme účtování minut. Volání neplatíš po minutách, ale po dnech. Za 20 Kč můžeš volat od rána do noci bez omezení do všech sítí. Platíš pouze ve dnech, které si sám vybereš. Takže když nemáš zrovna povídavou, neplatíš nic. SMS je vždy za 2 Kč.

První den neomezeného volání do všech sítí máš zdarma. Výhoda platí od okamžiku prvního vložení SIM do telefonu až do půlnoci daného dne. Pro čerpání dalšího dne neomezeného volání do všech sítí je nutné dobít kartu kreditem. Neomezené volání a internet pro zprávy a chat zahájíš prvním zavoláním nebo připojením k internetu.

Tarif: DEN VOLÁNÍ
Den neomezeného volání do všech sítí v ČR a internetu pro zprávy a chat (32 kb/s) 20 Kč
SMS 2 Kč
30 denní balíček 500 MB dat - volitelný balíček 150 Kč

Časté dotazy

-Kolik karet si můžu na sebe objednat?

-Na tvé jméno a adresu ti pošleme maximálně jednu SIMzdarma.

-Bude mě SIMzdarma něco stát?

-Pořízení je opravdu zdarma. Jak SIM karta, tak i doprava.

-Je na SIMzdarma nějaký závazek?

-Ne. Jedná se o dobíjecí kartu, takže používání je čistě na tobě. Žádné faktury a podobné věci tě nečekají.

-Za jak dlouho můžu očekávat doručení?

-Než se prokoušeme předchozími objednávkami, může nám to trvat 2 pracovní dny. Hned potom předáme tvou SIMzdarma poštovními oficírovi a ten ti jí doručí přímo do schránky.

-Jaký bonus při objednání SIMzdarma získám?

-Nejsme žádní lakomci, takže ti dáme:

 • Bonus 25 % z prvního dobití kreditu. Tzn., že čím víc dobiješ, tím větší získáš bonus (maximální výše bonusu je 1000 Kč). Částku připíšeme po prvním dobití. Nezapomeň, že dobití musí proběhnout do 30 dní od objednání SIM.
 • Den volání do všech sítí a neomezený internet pro zprávy a chat zdarma. Ten se aktivuje automaticky, jakmile vložíš SIM do svého telefonu. Alespoň si můžeš vyzkoušet, jak je PředplaDENkové volání fajn.
 • Prvních 500 MB dat k 30 dennímu opakujícímu se balíčku zdarma k prvnímu dobití. Získat balíček je jednoduché. Stačí dobít alespoň za 200 Kč do 30 dní od objednání, následně ti pošleme kód, který uplatníš na www.odmenazadobiti.cz a můžeš svištět na internetu jako ďas. Pokud by ti náhodou 500 MB dat nestačilo, obnovíme Ti automaticky dalších 500 MB, které tě vyjdou na bezkonkurenčních 150 Kč a mají stejnou platnost jako základní balíček. Po uplynutí 30 denního období se Ti balíček 500 MB obnoví vždy za 150 Kč, když budeš mít dost kreditu. Když nebudeš chtít internet nadále využívat, stačí ho zrušit v internetové samoobsluze Moje O2.

-Jak si dobíjecí kartu aktivuji?

-Stačí SIM kartu vložit do telefonu. Protože má ale nulový kredit, tak bude zapotřebí dobít kartu kreditem, aby sis mohl zavolat nebo se připojit na internet. Dobití provedeš on-line na www.o2.cz/onlinedobijeni anebo v internetovém bankovnictví, trafikách a čerpacích stanicích.

-Kde mohu spravovat služby?

-Nejpohodlnějším způsobem je internetová samoobsluha Moje O2, kde si můžeš zaregistrovat i SIMzdarma. Zkontroluješ si tam kredit a pozapínáš různé balíčky.

-Jaký tarif mám nastavený na SIMzdarma?

-Na SIMzdarma máš aktivní PředplaDENku s tarifem DEN VOLÁNÍ. Ten má tyto podmínky:

Tarif: DEN VOLÁNÍ
Den neomezeného volání do všech sítí v ČR a internetu pro zprávy a chat (32 kb/s) 20 Kč
SMS 2 Kč
30 denní balíček 500 MB dat - volitelný balíček 150 Kč

-Co se stane, když mám kredit nižší než je poplatek za den volání?

-U tarifu DEN VOLÁNÍ je nutné mít pro volání a připojení k internetu pro zprávy a chat kredit alespoň 20 Kč. Pokud je kredit nižší, můžeš poslat textovku – třeba někomu, kdo ti dobije kredit :-)

-Co je internet pro zprávy a chat?

-Internet, který jede rychlostí 32 kb/s a je vhodný pro posílání zpráv přes internet, tzv. instant messaging (WhatsApp, Viber, Facebook Messenger apod.). Můžeš ho používat i na internetové stránky, ale načítání bude zdlouhavé. Pro pohodlné používání mobilního internetu pro všechny možné účely si raději aktivuj měsíční balíček 500 MB dat.